Klasické masáže

Klasická masáž je o doteku. A dotek léčí…
Klasická masáž odstraňuje únavu, pomáhá regenerovat unavené svalstvo, napomáhá lepšímu prokrvení organismu a pozitivně ovlivňuje lymfatický systém.

Nabízíme jak masáž celkovou, tak masáže končetin, zad a šíje.

Nadstandardní masáže​

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je o vůni, radosti a smyslnosti . . .

Čokoládová masáž je velmi exkluzivní procedura, která napomáhá předčasnému stárnutí pokožky, odstraňuje nečistoty a usazeniny z pokožky a hlavně vyvolává skvělou náladu.

Dopřejte si tabulku čokolády bez špatného svědomí . . .

 

Medová masáž

Medová masáž je o oživení, které Vaše pokožka potřebuje . . .

Detoxikační medová masáž odstraňuje škodlivé toxiny z hlouby těla, které oslabují Váš organismus. Velmi dobře také působí proti stresu, pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, ale i bolestech kloubů a revmatismu.

Další účinky:

získání dobré nálady, uvolnění ztuhlých svalů, omlazuje pokožku, která vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty, má přiznivý vliv na činnost srdce.

 

Lávové kameny

Pokud si dopřejete jednu z nejluxusnějších masáží lávovými kameny, prospějete bolavým a unaveným svalům, kloubům, zádům, krční páteři, pomůžete si od stresu pomocí hlubokého uvolnění celého organismu. Základem masáže lávovými kameny je použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Masáž lávovými kameny rovněž může nastartovat detoxikační očistný proces.  Je to nejpříjemnější masáž, jakou můžete zažít, neexistuje jiná masáž, která dokáže navodit takové pocity, jako masáž lávovými kameny, svými účinky na tělo a duši překonává klasické masáže.  Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie, zcela zapomenete na okolní svět a na své všední starosti, a tato masáž se pro vás může stát nezapomenutelným zážitkem.

 

Reflexní masáž

Vaše nohy vás mohou přenést do říše potěšení. Jsou jednou z nejcitlivějších a nejsmyslnějších částí vašeho těla a jejich láskyplné ošetření může být nádherným uvolňujícím, energizujícím nebo stimulujícícm zážitkem. Masáž nohou je jedním z nejlepších způsobů, jak si zachovat své tělo zdravé a plné pohody a energie.